Czy masz odwagę?

XII Niedziela Zwykła, rok A - 2017-06-25 polecamy odcinek

Kalendarz

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego posortowane według daty

więcej...

Liturgia

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego pogrupowane według okresu liturgicznego

więcej...

Ewangelia

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego dostepne według wersetów Ewangelii

więcej...

Kim jesteśmy

Kromka Słowa Bożego to seria komentarzy do niedzielnych Ewangelii. Krótkie filmy mają pomóc w owocnym spotkaniu z Jezusem Mistrzem żyjącym w Słowie Bożym. Ta forma głoszenia Ewangelii przez nowoczesne środki, właściwa paulistom, jest z powodzeniem realizowana już od czterech lat.

Wszystkich życzliwych widzów prosimy o komentarze i modlitwę, aby to skromne dzieło rozwijało się na chwałę Bożą i służyło pokojowi ludzi.
oprzez Kromki chcemy nie tylko przekazywać słowa życia, ale także podawać je w interesującej formie. Słowo Boże nigdy nie jest nudne! Dlatego staramy się wykorzystywać materiały fabularyzowane, dokumentalizowane i reportażowe. Inspirujemy się słowami świętego Pawła Apostoła, naszego patrona: byście wiedzieli, czym jest nadzieja waszego powołania, czym bogactwo chwały Jego (Chrystusowego) dziedzictwa wśród świętych i czym przemożny ogrom Jego mocy względem nas wierzących (Ef 1,18-19a). Chcemy wszystkim przypominać, że Jezus Chrystus jest Bogiem i Panem. Nasze filmiki ukazują się w każdy WTOREK wieczorem. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Piszcie na adres kromkaslowa@paulus.pl. Także na Ciebie Jezus czeka, byś zechciał opowiedzieć o Nim innym ludziom!