Czy masz odwagę?

XII Niedziela Zwykła, rok A - 2017-06-25 polecamy odcinek

Kalendarz

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego posortowane według daty

więcej...

Liturgia

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego pogrupowane według okresu liturgicznego

więcej...

Ewangelia

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego dostepne według wersetów Ewangelii

więcej...

Magazyn Familia

Misją katolickiego wortalu www.magazynfamilia.pl jest wspieranie rodziny. Chcemy pomagać w budowaniu i umacnianiu dobrych relacji między małżonkami oraz między rodzicami a dziećmi. Pragniemy odpowiadać na wszystkie pytania, które nurtują współczesną rodzinę: zarówno te fundamentalne, jak i dotyczące codziennych spraw.

Edycja świętego Pawła

Wydawnictwo prowadzone przez księży i braci paulistów jest jednym z elementów ewangelizacji za pomocą środków społecznego przekazu. Książka, a dziś również internet, film czy płyta z dobrą muzyką stanowią współczesne formy docierania do ludzi z przekazem chrześcijańskim. Od 2008 roku Edycja cieszy się również własnym przekładem Pisma świętego, dokonanym przez wybitnych polskich biblistów.

Media dla Ewangelii

Strona poświęcona jest propagowaniu nauczania Kościoła na temat mediów. Zawiera szereg materiałów katechetyczno-duszpasterskich pomagających interpretować papieskie Orędzia na światowy Dzień środków Społecznego Przekazu. Strona zawiera także szereg dokumentów kościelnych z zakresu komunikacji społecznej.

od SłOWA do ŻYCIA

Nowy miesięcznik zawiera kompletne teksty liturgiczne na dany miesiąc (czytania + modlitwy mszalne), wprowadzenie liturgiczne do każdego dnia, komentarze do każdego czytania, pytania do refleksji osobistej oraz kalendarz na dany czas. Dodatkowo charakteryzuje się poręcznym (podłużnym) formatem i ciekawą szatą graficzną. Jego celem jest pomoc w przygotowaniu się i przeżywaniu codziennej liturgii Kościoła.

DZIEŃ PAŃSKI

Biuletyn liturgiczny przygotowywany dla kapłanów, organistów, katechetów i wiernych pomagający przeżywać niedzielną Eucharystię i do niej się przygotowywać. Każdy numer zawiera wprowadzenie do liturgii dnia, komentarze do czytań, modlitwę wiernych, rozważanie oraz propozycje śpiewów.

Kromka Słowa Bożego Chrzecijańska Telewizja Internetowa

Sytuacja

Zmartwychwstanie Pańskie, rok A 2017-04-16

Chrystus zmartwychwstał - Jan 20,1-9

Kromka Słowa Bożego Chrzecijańska Telewizja Internetowa

Nadzwyczajna bliskość

Niedziela Palmowa, rok A 2017-04-09

Męka naszego Pana Jezusa Chrystusa - Mateusz 26,14–27,66

Kromka Słowa Bożego Chrzecijańska Telewizja Internetowa

Czy istnieje koniec?

V Niedziela Wielkiego Postu, rok A 2017-04-02

Wskrzeszenie Łazarza - Jan 11,1-45