Czy masz odwagę?

XII Niedziela Zwykła, rok A - 2017-06-25 polecamy odcinek

Kalendarz

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego posortowane według daty

więcej...

Liturgia

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego pogrupowane według okresu liturgicznego

więcej...

Ewangelia

wszystkie odcinki Kromki Słowa Bożego dostepne według wersetów Ewangelii

więcej...

REALIZACJA KROMEK

Dla urozmaicania naszego przekazu staramy się dokumentalizować lub fabularyzować Kromki. Dlatego przede wszystkim szukamy osób, które chciałyby występować w Kromce Słowa Bożego. Potrzebujemy statystów, którzy mogą odegrać jakiś epizod lub scenkę. Poszukujemy też osób, które miałyby więcej czasu i chciałyby włączyć się do pracy redakcyjnej na pierwszej linii frontu, czyli występować w Kromce i przygotowywać ją. Nie wykluczamy także współpracy na poziomie operatorskim i montażowym poszczególnych odcinków. 

Udział w pracach redakcyjnych Kromki, może być świetną okazją do realizacji pasji filmowej. Nasze codzienne wyzwania to także nauka obsługi kamery, poznawanie tajników sztuki filmowej: języka filmowego, sztuki operatorskiej, czy montażowej. To także pokonywanie siebie, opanowywanie emocji, przekraczanie tremy…

Ważna jest dla nas już sama deklaracja chęci współpracy. Nawet jeśli w danym momencie nie ma możliwości podjęcia współpracy, liczy się zainteresowanie, modlitwa, wsparcie… Może w przyszłości współpraca przyjmie bardziej konkretne formy.